2. Malonogometni turnir Sv. Peregrina
Povodom dana sv. Peregrina župa Umag organizirala je 2. malonogometni turnir za učenike 7. i 8. razreda. Turnir se održao 18. 20. i 21. svibnja 2018. na igralištu kod stare škole Marije i Line. Na turniru sudjelovalo je sedam ekipa koje su bile podijeljene u dvije grupe. Posljednjeg dana turnira odigravale su se polufinalne utakmice, utakmica za treće mjesto i finale. U prvoj polufinalnoj utakmici susreli su se ekipa Visibaba i Teletabisa. Rezultatom 1-0 Teletabisi su izborili finale. U drugoj polufinalnoj utakmici konačni ishod saznao se tek nakon izvođenja sedmerca u kojem je ekipa Pelikani bila bolja od ekipe Bauštelaca 3-2. Također utakmica za treće mjesto završila je sedmercima, a pobijedili su Bauštelci 4-3. Turnir Sv. Peregrina osvojila je ekipa Pelikani koja je bila bolja od Teletabisa 3-1. Suci turnira bili su Vlatko Možar, Jani Završnik i Matija Nagdić. Najbolji strijelac turnira bio je Matija Šusterajter iz Pelikana, golman David Tarčuki također iz Pelikana dok nagradu za najboljeg igrača turnira dobili su Ivan Šimara iz Teletabisa i David Krčalić iz Pelikana. Nagrade ekipama i igračima uručili su Mauro Jurman kao predstavnik Grada Umaga, ravnatelj OŠ Marije i Line Mato Vidović i dugogodišnji direktor ATP turnira Slavko Razberger.
 .